Google multiple keyword checker

صفر تا صد نسخه سازمانی آنتی ویروس اویرا | Avira for Small Business

نسخه سازمانی آنتی ویروس اویرا و ضرورت برقراری امنیت در کسب و کار

 

نسخه سازمانی آنتی ویروس اویرا
Avira for Small Business

همه چیزهایی که شما در یک پکیج امینت نرم افزاری نیاز دارید در نسخه نسخه سازمانی آنتی ویروس اویرا (Avira for Small Business) گردآوری شده است. این شعاری است که کمپانی Avira برای محافظت از کاربران خود در محیط کسب و کارهای کوچک به کار گرفته است. در دنیای دیجیتال امروز پیشرفت علم و فناوری روز به روز با سرعت بالاتری مسیرهای ترقی را در می نوردد. محیط کسب و کارها نیز از این قاعده مستثنی نیست و مشمول پیشرفت روز افزون تکنولوژی شده است. اما در کنار هر ترقی و پیشرفتی مسلما افرادی سودجو وجود دارند که با تکیه بر همین تکنولوژی به سوء استفاده از فضای موجود می پردازند و خطرات جبران ناپذیری را برای کسب و کارها ایجاد می نمایند. نسخه امنیتی Avira for Small Business فرصت شگفت انگیزی برای کسب و کارها فراهم نموده تا بر تکیه بر این نسخه امنیتی به فعالیت های خود بپردازند.


کمپانی Avira

Avira با بیش از 30 سال سابقه امنیتی، یکی از پیشگامان قدیمی در زمینه ارائه ابزارهای امنیتی در دنیاست. Avira یک کمپانی خصوصی مشتمل بر 500 پرسنل متخصص است که دفتر مرکزی آن در نزدیکی دریاچه Constance در Tettnang آلمان قرار دارد. چترقدرتمند امنیتی Avira مجموعه­ ای از برنامه­ های امنیتی و عملکردی برای ویندوز، اندروید، مک و ios را پوشش می­ دهد. Avira طیف وسیعی از محصولات امنیتی را برای کاربران، از سیستم­ های موبایل تا شبکه­ های بزرگ خانگی و سازمانی فراهم ساخته است. برخی از این محصولات عبارتند از آنتی ویروس برای سرورهای ویندوز، سولاریس، یونیکس، ضد ویروس برای پایانه ­های اینترنت SQUID و ISA . فروش آنتی ویروس­ های Avira در چند نسخه انجام می ­شود، نسخه سیستم­ های خانگی، نسخه تجاری، نسخه موبایل برای Android و ios . آنتی ویروس Avira برنده دو جایزه برتر در ماه آگوست سال 2018 شامل نمره تشخیص 100%  در آزمون مقایسه ­ای AV (حفاظت از دنیای واقعی) و نمره کامل 18/18 در تست AV برای مشخصه­ های حفاظت، عملکرد و قابلیت استفاده شد.

در ادامه با ما در پرولاین همراه باشید تا ویژگی ها و مزیت های این نسخه امنیتی را بررسی کنیم:

ویژگی های نسخه سازمانی آنتی ویروس اویرا

 • این نسخه امنیتی پکیجی همه جانبه برای محافظت از سیستم عامل رایانه های شخصی، سرورها و ایمیل های کاربردی در اختیارکاربران قرار داده است.
 • این نسخه امنیتی محافظت کاملی از دستگاه ها و شبکه های موجود در برابر نرم افزارهای مخرب و حملات اینترنتی ارائه می دهد.
 • Avira for Small Business چتر قدرتمند امنیتی به همراه یک کنسول مدیریتی آنلاین می باشد که در عین حال حداقل استفاده از منابع سیستم عامل را دارد.
 • نسخه سازمانی آنتی ویروس اویرا این فرصت را برای کاربران خود در کسب و کارهای کوچک فراهم ساخته تا از راه دور و با استفاده از Cloud مشتریان خود را مدیریت نمایند.

نسخه سازمانی آنتی ویروس اویرا و حفاظت از کامپیوتر و سرورها

 • حفاظت از شبکه

نسخه امنیتی Avira for Small Business ترافیک شبکه را بر روی تمام 65000 پورت عاملیت فروش، اسکن می نماید. اطلاعات شخصی و دیتاهای مربوط به مشتریان و شرکای تجاری کاربران  را حفظ و مانع از دسترسی هکرها به این اطلاعات می شود.

 • اسکن فایل ها

این نسخه امنیتی کلیه فایل ها و اطلاعات محرمانه موجود در رایانه های شخصی کاربران و هم چنین سرورهای موجود را اسکن می نماید و آن ها را در برابر تهدیدات مداوم امنیتی محافظت می نماید. حملات سایبری عموما از الگوریتم های پیچیده ای برای حمله به سیستم دفاعی سیستم عامل ها و سرقت اطلاعات ارزشمند کسب و کارها استفاده می نمایند. این نسخه امنیتی با تکیه بر تکنولوژی های پیشرفته فناوری اطلاعات، اسکن قدرتمندی برای شناسایی و مقابله با تهدیدات ارائه می دهد.

 • حفاظت پیشرفته از وب

نسخه سازمانی آنتی ویروس اویرا روزانه دسترسی به بیش از 4 میلیون وب سایت مخرب را مسدود می نماید. این نسخه از کسب و کار کاربران در مقابل فیشینگ، وب سایت های آلوده، فروشگاه های آنلاین جعلی و دانلود های ویروسی حفاظت می نماید.

 • قطع ارتباط

این نسخه امنیتی برای حفاظت صد در صدی از سیستم عامل کاربران ارتباط بین سیستم مورد استفاده کاربران و سرور آلوده را به طور کلی قطع می نماید و مانع از دسترسی آن ها به محتوای سیستم عامل می شود.

امنیت تبادل اطلاعات در نسخه امنیتی Avira for Small Business

 • خاصیت آنتی اسپم

این نسخه امنیتی راه حل های کاربردی برای سرورهای مبادله ای مایکروسافت از خود ارائه می دهد تا از کسب و کار کاربران در برابر ویروس ها، ایمیل های اسپم و سایر تهدیدات ایمیلی مراقبت نماید.

 • خاصیت ضد فیشینگ و حفاظت از وب

ایمیل ها ساده ترین و آسیب پذیر ترین مسیر دسترسی به اطلاعات حساس کاربران محسوب می شوند، به همین دلیل نسخه Avira for Small Business کلیه ترافیک ورودی و خروجی کاربران را برای شناسایی و مقابله با حملات فیشینگ، URLهای مخرب و فایل های آلوده اسکن می نماید.

 • مدیریت انعطاف پذیر

نسخه یاد شده امکان گزارش دهی از ایمیل های قرنطینه، وضع قوانین سفید و سیاه متناسب با شرایط سازمانی موجود، تنظیم سطوح مجوزهای مدیریتی و اجرای سیاست های فیلتر محتوا را به سادگی امکان پذیر نموده است.

 • به روز رسانی سریع

نسخه سازمانی آنتی ویروس اویرا حفاظتی بدون مرز و محدوده را برای سیستم عامل های کاربران فراهم آورده است. این نسخه از طریق به روز رسانی سریع و انحصار پهنای باند و هم چنین حفظ سرعت عملکرد سیستم عامل کاربران، امنیت را برای کسب و کارهای آنان فراهم می آورد.

 • قابلیت استفاده ساده و سریع

نسخه Avira for Small Business برای کسب و کارهای کوچک مناسب است و نصب آن به سادگی امکان پذیر می باشد. این نسخه به سادگی و به صورت خودکار به روز رسانی می شود. نسخه امنیتی مورد نظر با حداقل استفاده از منابع سیستم عامل، حداکثر کارایی و بهره وری را تضمین می نماید.

 • پشتیبانی مشتری

Avira for Small Business از تیم پشتیبانی متخصص و قدرتمندی برای پشتیبانی تلفنی و پشتیبانی ایمیلی برخوردار است و تمامی نیاز های امنیتی کاربران را به بهترین شکل ممکن پاسخگو می باشد.

کنسول های مدیریتی شرکای Avira

نسخه سازمانی آنتی ویروس اویرا با فضای اطلاعاتی کسب وکارها سازگار است. در ادامه تعدادی از شرکای این نسخه امنیتی را معرفی می نماییم:

 • شرکت Riverbird GmbH

Riverbird یک پکیج نرم افزاری مناسب برای سیستم های خانگی می باشد که این نسخه یک ابزار خدماتی کاملا مدیریت شده برای کاربران است.

 • Aagon

Aagon یک نرم افزار ساخته شده در آلمان با راهکارهای امنیتی پیشرفته می باشد. این نسخه با مدیریت کامل کلیه تنظیمات و داشبوردهای مرکزی، تمامی جنبه های امنیت فناوری اطلاعات سیستم های کاربران را پشتیبانی می نماید. این نسخه نیز کاملا با سیستم های مورد نظر سازگار می باشد.

 • EgoSecure

EgoSecure یک پکیج امنیت داده محسوب می شود که نه تنها با راه حل های امنیتی Avira سازگار است، بلکه مدیریت متمرکزی را برای آنتی ویروس Avira به کاربران ارائه می دهد.

 • Nanoheal

Nanoheal یک کنسول مدیریتی مبتنی بر cloud می باشد که علاوه بر قابلیت استفاده آسان، برای تمامی سطوح کسب وکار مناسب و سازگار است.

 • EXO5

این نسخه یک کنسول مبتنی بر cloud است که قابلیت رمزگذاری، پیگیری لحظه ای گزارشات و جلوگیری از سرقت داده ها و اطلاعات را برای کاربران خود فراهم می سازد.

 • Servereye

Servereye یک راه حل امنیتی نظارتی آلمانی مبتنی بر cloud است که برای کسب و کارهایی که با فناوری اطلاعات پیشرفته درگیر هستند مناسب می باشد. این نسخه با پشتیبانی چندگانه برای مجموعه خدمات مدیریت شده حوزه کسب و کارها، به کاربران خدمات رسانی می نماید.

 • MATRIX42

یک راه حل امنیتی پیشرفته و کاربردی، که عموما برای شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ موجود در حوزه صنایع خودرو مناسب می باشد.

 • O&O software

O&O software یک ابزار مدیریتی هوشمند مبتنی بر Cloud می باشد. کاربران همواره می توانند کلیه زیر ساخت های ویندور خود و یا مشتریان خود را با تکیه بر راه حل های امنیتی آنتی ویروس Avira مدیریت و نظارت کنند. O&O software یک نسخه امنیتی آلمانی و رایگان می باشد.

Avira for Small Business و امنیت ایمیل

 • نسخه سازمانی آنتی ویروس اویرا ایمیل های کاربری سیستم های موجود در کسب و کارها را نیز اسکن می نماید. این اسکن منجر به شناسایی ویروس ها، عدم دریافت پیوست فایل های ناخواسته، URL های مشکوک، سرقت اطلاعات و داده های محرمانه موجود در ایمیل و عدم دریافت ایمیل های فیشینگ می شود.
 • این نسخه امنیتی قابلیت حذف و قرنطینه ویروس ها و سایر فایل های مخرب را نیز داراست.
 • Avira for Small Business قابلیت سفارشی سازی ایمیل ها را نیز در اختیار کاربران خود قرار داده است. این نسخه امکان تعریف اثر انگشت کاربری را در پورتال هر فرد فراهم ساخته که در نهایت می توان از طریق آن محدودیت های لازم از جمله نام، سمت سازمانی و … را اعمال نمود.

Avira for Small Business و مسدود سازی فایل های اسپم

 • نسخه سازمانی آنتی ویروس اویرا با تکیه بر فناوری مسدود سازی، این امکان را فراهم ساخته تا کاربران سازمانی از دریافت ایمیل های ناخواسته و اسپم جلوگیری کنند.
 • نسخه Avira for Small Business این امکان را فراهم ساخته تا کاربران در محیط ایمیلی خود لیست های سفید و سیاه تنظیم کنند و دستورالعمل های متناسب با پیام هایی با محتوای نا مناسب، نا مطلوب و یا محرمانه اتخاذ نمایند.
 • با تکیه بر این نسخه امنیتی می توان ایمیل های رمزگذاری شده و محرمانه را بررسی و در نهایت گزارشات جامع و گسترده ای را بررسی وضعیت موجود ارائه نمود.

سیستم عامل سازگار با نسخه امنیتی Avira for Small Business

 • ویندوز 7 (32bit یا 24bit)  و یا بالاتر. با نسخه های فعلی و یا نسخه های اخیر MacOS نیز سازگاری دارد.
 • 2048  RAM
 • 800 MB
 • حداقل 1 GHz، Pentium 4 یا بیشتر

ضرورت برقراری امنیت در سازمان های کوچک و بزرگ

اطلاعات و داده های شرکت ها و کسب و کارهای کوچک نیز به اندازه اطلاعات محرمانه سازمان ها دارای اهمیت است و نقش حیاتی در سرنوشت هر کسب و کار کوچکی ایفا می نماید. امروزه با پیشرفت روز افزون دنیای فناوری اطلاعات و پیشرفت فضای دیجیتال، شرکت ها و کسب و کارها نیز به میزان بیشتری با این فضا همگام شده اند و از مزایای این دنیای بی حد و حصر بهره می جویند. اما از آن جا که سودجویان همواره در کنار هر مزیتی از سایه تاریک آن بهره مند می شوند، لذا امنیت کسب و کارها در این فضا دست خوش خطرات و تهدیدات هولناکی خواهد بود. بنابراین بهره بردن از نسخه های امنیتی حوزه کسب و کار، تبدیل به یک امر مهم و حیاتی در دنیای دیجیتال امروز شده است.

سخن نویسنده

تیم پرولاین با تکیه بر تخصص تیمی حرفه ای و با پشتیبانی نیروهای آموزش دیده و متخصص همواره آماده خدمت رسانی به کاربران گرامی در حوزه امنیت اینترنت و سیستم و ارائه راه کارهای به روز امنیتی می باشد. شما می توانید با مراجعه به این لینک، نسخه های امینتی را خریداری و از مزایای برقراری امنیت آن ها بهره مند شوید.

 

من Content Maker شرکت پرولاین هستم. هدف من تولید محتوای ناب در جهت افزایش آگاهی کاربران در حوزه های امنیتی سیستم از طریق جدیدترین تکنولوژی های روز امنیتی می باشد.

پاسخ دهید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

سبد خرید شما خالیست!