Google multiple keyword checker

نرم افزار F-Secure Business Suite نسخه قدرتمند امنیت سازمانی

نرم افزار امنیتی F-Secure Business Suite یک راه حل امنیتی پیشرفته در حوزه کسب و کار سازمان ها

نسخه شبکه آنتی ویروس اف-سکیور
نسخه شبکه آنتی ویروس اف-سکیور

 نسخه امنیتی F-Secure Business Suite به بهترین وجه ممکن از تجارب امنیتی تیمی متخصص، فن آوری های به روز  و پیشرفته دنیای دیجیتال و با بالاترین سطح از مدیریت در فضای کسب و کار سازمانی استفاده می نماید، در نتیجه قدرتمند ترین و پایدارترین بستر محافظتی را برای سازمان شما فراهم خواهد آورد. نسخه F-Secure Business Suite یک پکیج نرم افزاری کامل است که تمامی نیازهای امنیتی موجود در حوزه کسب و کار سازمان ها را پوشش می دهد.

با پرولاین همراه باشید تا برخی از ویژگی های نسخه امنیتی F-Secure Business Suite را برای شما برشمریم:

 • در بر داشتن ویژگی حفاظت لایه ای برای حفاظت از اطلاعات محرمانه درون سازمانی
 • نسخه امنیتی F-Secure Business Suite یا نسخه سازمانی F-Secure ، بهترین سطح از حفاظت را در برابر آسیب پذیری سیستمی، آسیب های شناخته شده، تهدیدات جدید و هم چنین تهدیدات در حال ظهور دارا می باشد.
 • ویژگی های پیشرفته امنیتی موجود در نسخه سازمانی F-Secure این امکان را برای کاربران خود فراهم ساخته تا کنترل و مدیریت کامل فناوری اطلاعات سازمان مربوطه را در اختیار داشته باشند.
 • نسخه امنیتی F-Secure Business Suite از طریق قابلیت خودکار سازی فعالیت های روزانه، منجر به صرف زمان کمتری جهت سازمانی دهی امور درون سازمانی می شود.
 • نسخه امنیتی F-Secure Business Suite با دارا بودن خاصیت مقیاس پذیری نسبت به اندازه های مختلف سازمانی، برای اندازه های مختلف سازمان قابل استفاده می باشد.

جوایز دریافتی نسخه امنیتی F-Secure Business Suite

کمپانی F-Secure مفتخر به دریافت ششمین جایزه بهترین حفاظت در آزمون AV-TEST می باشد. در آزمون یاد شده موثر ترین و قدرتمند ترین محصولات امنیتی ای شناخته و معرفی می شوند که در طول یک دوره آزمون یک ساله عملکرد فوق العاده ای از خود نشان داده و تمامی استاندارد های موجود در حوزه امنیت فناوری اطلاعات را رعایت نموده باشند. نسخه امنیتی F-Secure Business Suite نتایج چشمگیری را در این آزمون به دست آورد و در سال 2018 موفق به اخذ جایزه AV-TEST 2018 در رسته آزمون های امنیتی مورد نظر برای کاربران و هم چنین شرکت های بزرگ شد.

AV-TEST

محصولات تایید شده توسط لابراتوار AV-TEST توسط پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیای دیجیتال آزمایش شده و در “حفاظت قابل اطمینان” شهرت جهانی کسب نموده است. کاربران نهایی، کاربران شرکت ها و سازمان های بزرگ، سازمان های دولتی، ارائه دهندگان محصولات امنیتی در حوزه فناوری اطلاعات و هم چنین رسانه ها در سرتا سر جهان به تجزیه  و تحلیل های دقیق این آزمون از نسخه های امنیتی مورد نظر اعتماد کامل دارند. محصولات امنیتی که توسط AV-TEST آزمایش شده و تایید نهایی کسب نموده اند، بهترین حفاظت را در برابر تهدیدات فعلی موجود در دنیای سایبری خواهند داشت. نسخه امنیتی F-Secure Business Suite در سال 2018 از دو رقیب برتر در حوزه امنیت سیستم در تست AV برخوردار بود که موفق به رعایت استانداردهای بالای آزمون AV-TEST شده بودند، اما نسخه امنیتی یاد شده جهت محافظت برجسته در سیستم عامل های ویندوز، جایزه بهترین محافظت در سال 2018 را نسبت به رقبا کسب نمود.

برقراری امنیت برای کسب و کارهای امروزی

در فضای کسب و کار امروز اطمینان از محیط چندان کافی نیست، چرا که سارقان سایبری همیشه در کمین هستند تا با تکیه بر فناوری های نوین به اطلاعات محرمانه و داده های فوق سری سازمان ها و کسب و کارهای امروزی دسترسی یابند. بنابراین حفاظت از اطلاعات مهم شرکت ها یکی از حیاتی ترین نکات اساسی در فضای کسب و کارهای امروزی محسوب می شود. در گام نخست، پیشگیری از تهدیدات امنیتی نیازمند یک رویکرد چند لایه محافظتی امنیت سازمان نسبت به سرورهای مربوطه، ایمیل های مورد نظر، کانال های ارتباطی و سایر همکاری های موجود در سازمان ذکر شده می باشد. علاوه بر این، این پیشگیری شامل تکنولوژی ها و ویژگی های است که سیستم های مورد استفاده کاربران و هم چنین سیستم های موجود در سازمان ها را با تکیه بر فناوری های نسل جدید امنیتی محافظت نموده و هم چنین کنترل مزاحمان بالقوه و سارقان سایبری را  بر سیستم عامل های یاد شده لغو می نماید.

شعار نسخه امنیتی F-Secure Business Suite این است که ما یک پکیج کامل از هوش انسانی را به همراه تکنیک های هکرها برای برقراری امنیت به ارمغان می آوریم و مهات های انسانی را با تکنولوژی مقیاس پذیر اتوماتیک تقویت خواهیم نمود.

F-Secure Business Suite روشی دقیق برای برقراری امنیت سازمان

 در دنیای امروز پیچیدگی در تهدیدات آنلاین و هم چنین محیط کسب و کار رو به افزایش است. بنابراین سازمان ها و شرکت ها نیازمند یک راه حل امنیتی قدرتمند در فضای کسب و کار می باشند تا پیچیدگی های یاد شده را مدیریت نماید. کاربران در محیط سازمانی از طریق نسخه F-Secure Business Suite می توانند به قابلیت های زیر دست یاند:

 • فراهم سازی دیدگاهی بهتر جهت مشاهده امنیت فعلی سازمان در سراسر شبکه مورد استفاده سازمان یاد شده
 • قابلیت مقیاس پذیری نسخه امنیتی F-Secure Business Suite برای تغییر نیازها و برنامه های سازمانی، مطابق با شرایط محیطی حاکم بر سازمان
 • کنترل متمرکز بر تمامی کاربران سازمان، که قابلیت مذکور بستر مناسبی را برای مدیران سازمان جهت اعمال سیاست های مناسب فراهم خواهد ساخت.

مزیت های نسخه امنیتی F-Secure Business Suite در برقراری امنیت سازمان

پیشگیری موثر، عنصر اصلی و اساسی امنیت سایبری محسوب می شود. با تکیه بر نسخه امنیتی F-Secure Business Suite، امنیت کامل و آرامش در فضای سازمان ها حاکم خواهد شد. ویژگی های قدرتمند کنترلی و مدیریتی این نسخه این امکان را برای سازمان ها فراهم می سازد تا امنیت را با توجه به سیاست ها و دستور العمل های سازمانی خود اعمال و آن را مدیریت نمایند.

 • مدیریت آسان
 • مدیریت فوق العاده کنترلی و گزارش دهی
 • افزایش امنیت از طریق کنترل های مرورگر در نسخه F-Secure Business Suite، که خطاهای انسانی را کاهش می دهد.
 • قابلیت پیاده سازی امنیت مطابق با نیازها و شرایط محیطی حاکم بر سازمان

F-Secure Business Suite، چیزی فراتر از ضد تروجان ها

نسخه امنیتی F-Secure Business Suit برای محیط های سازمانی فیزیکی و مجازی طراحی شده است.که کنترل امنیت مرکزی و حفاظت لایه ای در برابر بد افزارها و سایر تهدیدات سایبری را با تکیه بر ویژگی های امنیت اضافی جهت حفاظت از سازمان های مختلف در چالش های امنیت سایبری پیش روی سازمان ها ارائه می دهد.

 • حفاظت از لپ تاپ در محیط های فیزیکی و مجازی
 • برخورداری از طیف گسترده حفاظت از سرور
 • محافظت از ایمیل، محیط وب و محافظت FTP
 • به روز رسانی خودکار نسخه امنیتی F-Secure Business Suit

در ادامه با پرولاین همراه باشید تا با سایر ویژگی های F-Secure Business Suit آشنا شوید:

 • این نسخه امنیتی ترافیک شبکه را به طور قابل توجهی کاهش می دهد
 • بارگیری اسکن منابع سنگین را توسط یک سرور اختصاصی انجام می دهد
 • به طور خودکار هزاران برنامه و پوشه را پاکسازی می نماید
 • نسخه امنیتی F-Secure Business Suit توسط کنترل دسترسی به وب سایت ها، امنیت و بهره وری سازمان را افزایش می دهد
 • امنیت فعالیت های حساس سازمان، از جمله بانکداری الکترونیک را تقویت می نماید
 • نسبت به باج افزارها حفاظت بیشتری ارائه می دهد و از تخریب و از دست رفتن اطلاعات سازمانی جلوگیری به عمل می آورد
 • اجرای برنامه ها و اسکریپت های مربوطه را مطابق با قوانین ایجاد شده توسط مدیران تعریف می نماید

مدیریت مرکزی قدرتمند

نسخه F-Secure Business Suit یک ابزار مدیریت مرکزی  قدرتمند است که کنترل و مدیریت آسان را برای محیط های سازمانی مورد نظر فراهم می سازد. مدیریت مرکزی قدرتمند نسخه امنیتی F-Secure Business Suit  پیشنهادات زیر را برای مدیران سازمان ها دارد:

 • تمامی سطوح زیر ساخت های فناوری اطلاعات را در حالت به روز سانی خودکار نگه داری نمایید.
 • در هنگام توزیع، بارگذاری پهنای باند را با استفاده از پروکسی مرتبط با F-Secure بهینه نمایید.
 • مدیریت مرکزی نسخه F-Secure Business Suit، سیاست های امنیتی را تعریف و توزیع می کند و در نهایت بستر امنیتی کلی سازمان را نظارت می نماید.
 • این نسخه، مدیریت مرکزی را توسط توابعی از جمله کنترل محتوای وب، کنترل اتصال، حفاظت پیشرفته و مسدود کننده Botnet کنترل می نماید.
 • این فرصت را برای مدیران فراهم ساخته تا هر محیط فیزیکی و مجازی را توسط تنها یک ابزار امنیتی مدیریت نمایند.

کلام آخر

نسخه امنیتی F-Secure Business Suit بهترین و قدرتمند ترین نسخه امنیت سازمانی شناخته شده می باشد که با حفاظت لایه ای، مدیریت و کنترل شبکه سازمانی را برای مدیران آسان می نماید.

قابلیت مدیریت مرکزی نسخه F-Secure Business Suit ویژگی های مدیریت پیشرفته و پایدار را در محیط های فناوری اطلاعات همراه با اتوماسیون پیشرفته برای سازمان ها به ارمغان می آورد.

کسب و کارها در دنیای امروزی، به طور پیوسته در حال رشد و پیشرفت فزاینده هستند. اطلاعات محرمانه سازمان ها و داده های مهم کسب و کارها نبض حیاتی این مشاغل تلقی می شوند. متاسفانه از طرفی تکنولوژی مورد استفاده سارقان سایبری به همراه هوش انسانی سارقان، همگام با پیشرفت های فناوری اطلاعات با سرعت زیادی در حال پیشرفت است. بنابراین نیاز به نسخه های امنیت سازمان روز به روز با اهمیت بالاتری برای حفاظت از محیط های سازمانی احساس می شود.

خرید آنتی ویروس شبکه اف-سکیور از پرولاین

شرکت پرولاین با سال ها تجربه تخصصی و با تکیه بر تجربه و تخصص تیمی حرفه ای و کار آزموده در حوزه برقراری امنیت فناوری اطلاعات، نسخه F-Secure Business Suit را به شما کاربران گرامی معرفی و لزوم استفاده از این نسخه امنیت سازمانی را گوشزد می نماید. شما همواره می توانید با مراجعه به این لینک، نسخه امنیتی F-Secure Business Suit را خریداری و از مزایای آن در فضای سازمان خود بهره مند شوید.

من Content Maker شرکت پرولاین هستم. هدف من تولید محتوای ناب در جهت افزایش آگاهی کاربران در حوزه های امنیتی سیستم از طریق جدیدترین تکنولوژی های روز امنیتی می باشد.

پاسخ دهید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

سبد خرید شما خالیست!