Google multiple keyword checker

F-Secure Radar و امنیت سازمان

با F-Secure Radar میزان حمله به سیستم عامل های سازمانی را کاهش دهید

F-Secure Radar
F-Secure Radar

F-Secure Radar کلید مدیریت آسیب پذیر است. نسخه امنیتی F-Secure Radar این امکان را برای شما فراهم خواهد ساخت که هر تهدید داخلی و خارجی را شناسایی کنید و گزارش خطرات ناشی از عدم تطابق با قوانین امنیتی را به دست آورید. این نسخه امنیتی فرصتی را برای بخش فناوری اطلاعات سازمان ها فراهم می سازد که سطح حمله های سایبری به سیستم های سازمانی را به آن ها نمایش دهد، هم چنین به آسیب پذیری های مهم و مرتبط با تهدیدات اینترنتی پاسخ می  دهد.

اسکن آسیب پذیری و مدیریت بحران

 • همیشه وضعیت فعلی آسیب پذیری را در صدر جدول فعالیت های مهم خود نگهداری نمایید، گزارش های استانداردی در باب ریسک و عدم تطابق با قوانین امنیتی آماده کنید.
 • پس از ارزیابی میزان تهدیدات سایبری موجود، استراتژی مناسب جهت مقابله با تهدیدات اتخاذ کنید.
 • جایگاه تهدید را به همراه سطح حمله، در شبکه مورد نظر توسط اسکن پورت مشخص نمایید.
 • سیستم را اسکن نمایید و تهدید مورد نظر را برای برنامه های کاربردی خود شناسایی و معرفی کنید.
 • آسیب و تهدید مورد نظر را به صورت مرکزی و با هشدارهای امنیتی مدیریت نمایید.
 • در نهایت برای کاهش خطر از دست دادن اطلاعات و دیتاهای مهم سازمانی، از رعایت مقررات امنیتی اطمینان لازم را کسب نمایید.

میزان دقت آسیب پذیری را ارزیابی کنید

دارایی های موجود در سیستم شبکه ای سازمان ها و وجود شرکا در این سیستم، یکی از موارد آسیب پذیری نوین و مهم کسب و کار ها در دنیای دیجیتال محسوب می شود که به پشتوانه آن در چند دهه اخیر دریچه جدیدی به روی سارقان سایبری گشوده شده است. شرایط پیش رو برای سازمان ها به شدت نیازمند حفاظت امنیتی می باشد، اما این در حالی است که محیط سازمانی شرکت ها هنوز به اندازه کافی از امنیت قابل اطمینانی برخوردار نیست. مدیران امنیت اطلاعات باید بتوانند از زوایای مختلف به ارزیابی آسیب پذیری در سیستم سازمانی خود بپردازند، میزان اثر پذیری از این آسیب ها را به حداقل برسانند و در نهایت تهدیدات امنیتی را حذف نمایند.

بهترین پاسخ در برابر تهدیدات بدون شک پیش بینی تهدیدات قبل از وقوع و نشانه گذاری آن ها در سیستم های سازمانی خواهد بود. بنابراین به طور یقین هیچ تکنولوژی بهتر از مدیریت آسیب پذیری سازمانی نخواهد بود.

با ما در پرولاین همراه باشید تا در ادامه به بررسی نسخه امنیتی F-Secure Radar و مزیت های امنیتی این نسخه برای سازمان ها بپردازیم:

شناسایی و افشای تهدیدات احتمالی توسط F-Secure Radar

امروزه راه حل های امنیتی بسیاری در دنیای دیجیتال برای مدیریت آسیب پذیری و مبارزه با حملات و تهدیدات احتمالی اتخاذ می شود. اما بر خلاف بسیاری از راه حل های پیشنهادی مدیریت آسیب پذیری موجود در بازار، F-Secure Radar با تکیه بر ویژگی Crawling Web به نام Internet Asset Discovery، لایه های عمیق وب را نیز تحت پوشش خود قرار می دهد. شما می توانید با تکیه بر F-Secure Radar طیف وسیعی از وظایف سازمانی خود را در سایه ارزیابی قدرتمند تهدیدات اطلاعاتی انجام دهید. به عبارت دیگر F-Secure Radar شرایطی را برای شما فراهم خواهد ساخت تا از طریق آن به سرعت خطرها و تهدیدات شناسایی کنید و از گسترش سطح حمله احتمالی جلوگیری به عمل آورید.

مدیریت نسخه آسیب شناس F-Secure Radar

 • خاصیت در دسترس بودن جامع

نسخه امنیتی F-Secure Radar  از طریق شناسایی موثر امنیتی دقیق، تمامی سیستم ها، دارایی ها و تمامی برنامه های موجود در شبکه سازمانی شرکت ها را کشف و نشانه گذاری می نماید.

 • مدیریت استراتژیک F-Secure Radar

این نسخه امنیتی فاقد ناکارآمدی و هرگونه ریسک های امنیتی از دست رفته می باشد. این نسخه از طریق یک جریان امنیتی کارآمد به سرعت در سراسر دامنه سازمانی، نظارت بر آسیب پذیری، اسکن خودکار برنامه ها، تایید اولیت بندی ها و … را انجام می دهد.

 • ارائه گزارش تهدیدات

نسخه امنیتی F-Secure Radar گزارشات کاربردی مهمی را با تکیه بر اطلاعات معتبر سازمانی، در باب موقعیت امنیت سازمان در طول زمان تهیه و چارچوب بندی می نماید. این نسخه امنیتی پس از ارائه گزارشات جامع امنیتی، پیشنهادات لازم را جهت برقراری امنیت فناوری اطلاعات برای تدام کسب و کار به سازمان ارائه می دهد.

 • کاهش هزینه ها

یکی از ویژگی های مهم نسخه امنیتی F-Secure Radar فراهم کردن فرصتی برای کاهش هزینه ها می باشد. چراکه قبل از ایجاد مشکل و وارد شدن آسیب جدی به امنیت سازمان، مقابله با تهدیدات امنیتی هزینه کمتری را نسبت به مقابله با تهدید در طول دوره بحران برای سازمان به بار می آورد. علاوه بر این، استفاده از قابلیت های امنیتی Radar’s cloud هزینه های تحمیلی سازمان را کاهش می دهد.

میزان حمله سازمانی شما چقدر است؟

سطح حمله امنیتی هر سازمان از مجموع بازده ریسک حوزه IT آن سازمان مشخص می شود. این سطح شامل تمامی زیر ساخت های شبکه، نرم افزارها و برنامه های کاربردی و تمامی موارد متصل در شبکه سازمانی می شود.  نسخه امنیتی F-Secure Radar در گام اول برای سازمان ها مشخص می نماید که دارایی های سازمان تا چه حد آسیب پذیر هستند، سپس این امکان را برای کاربران فراهم می آورد تا سطح حمله امنیتی خود را برای کاهش میزان خطر به حداقل برسانند.

با تکیه بر قدرت امنیتی F-Secure Radar، تیم فناوری اطلاعات سازمان ها توانایی سطح بندی قدرت حمله امنیتی سازمانی را دارا می باشند:

 • تمامی تهدیدات و خطر های شناخته شده، ناشناخته و آسیب پذیری بالقوه برای محیط امنیتی سازمان ها بسیار اهمیت دارند.
 • خاصیت مدیریتی نسخه F-Secure Radar این امکان را برای سازمان ها فراهم ساخته تا کلیه نرم افزارها، سخت افزارها، سیستم عامل ها و شبکه های موجود را کنترل و مدیریت نمایند.
 • سیستم های مرتبط با سارقان سایبری، باج افزارها و وب سایت های مخرب را شناسایی و دسترسی آن ها از بین می برد.
 • مانع از سوء استفاده مخرب از نام تجاری برند ها و هم چنین خاصیت فیشینگ می شود.

نسخه امنیتی F-Secure Radar، یک سرویس مدیریتی قدرتمند

آیا جزو آن دسته از سازمان ها هستید که با مشکل فقدان زمان کافی مواجه شده اید؟ و یا نیروی انسانی و یا منابع مدیریتی شما تحت تاثیر تهدیدات امنیتی قرار گرفته است؟ اگر کسب و کار شما جزواین گروه محسوب می شود در این صورت تمرکز بر کسب و کار خود و مدیریت منابع آسیب پذیر را به کارشناسان نسخه امنیتی F-Secure Radar بسپارید. نسخه F-Secure Radar یک پکیج قدرتمند مدیریتی با هزینه ای متناسب با نیازهای شما می باشد. کارشناسان و تیم تخصصی نسخه امنیتی F-Secure Radar به سازمان های آسیب دیده برای رفع هر گونه شرایطی که سازمان مزبور از شکاف منابع و یا اطلاعات رنج می برد، کمک می نماید.  F-Secure Radar تنها یک نرم افزار امنیتی نیست، بلکه ترکیبی از فناوری اطلاعات پیشرفته و کارشناسان متخصص امنیتی در مدیریت آسیب پذیری بحران می باشد. تیم پشتیبانی نسخه امنیتی F-Secure Radar در تمامی ساعات شبانه روز در حال فعالیت و خدمات رسانی به مشتریان خود در سراسر دنیا می باشند.

 • هزینه اندک و مقیاس پذیری بالا

همه سازمان ها به این موضوع علاقمندند که بر نسخه های امینتی سرمایه گذاری نمایند که دارای قیمت گذاری روشن و بدون هزینه های اعجاب برانگیز، امنیت سیستم عامل های مورد استفاده آن ها را مدیریت نمایند. نسخه امنیتی F-Secure Radar این امکان را برای کاربران فراهم ساخته که از SME تا به سطح سازمانی مورد نظر، مطابق با سطح نیازهای سازمان ها هماهنگ سازی شوند.

 • اسکن از طریق سایت

نسخه امنیتی F-Secure Radar هم چنین این فرصت را برای کاربران خود فراهم ساخته تا اسکن آسیب پذیری سیستم ها را به عنوان یک روش پیشنهادی در سایت، در پس پرده فایروال شرکتی خود اجرا نمایند. تا این اطمینان حاصل شود که داده ها و اطلاعات با توجه به سیستم امنیتی مورد نظر سازمان ها ذخیره و بایگانی می شوند.

جزئیات نسخه امنیتی F-Secure Radar

استفاده آسان، تکنولوژی پیچیده

این نسخه یک داشبورد گسترده برای ارائه گزارشات امنیتی به سازمان ها ارائه می دهد و پیشنهاد های اثر بخشی به آن ها معرفی می نماید. F-Secure Radar با سطح بالایی از فناوری اطلاعات این امکان را به سازمان ها می دهد که تا جریان های خود را ساده تر نمایند و با ارائه اسکن خودکار، امنیت را برای سیستم عامل های آن ها به ارمغان می می آورد. سازمان ها می توانند با تکیه بر این نسخه امنیتی و هماهنگی با مدیران سازمانی خود، توسعه دهندگان نرم افزار، آزمایش کنندگان و پیگیری تیم امنیتی خود، آسیب ها و تهدیدات امنیتی سازمان را مدیریت نمایند.

خلاصه ویژگی ها

 • گزارش مستمر آسیب پذیری واحد مرکزی سازمان ها
 • قابلیت برنامه ریزی گزارش ها در فرمت های مختلف
 • مدیریت آسیب پذیری و تهدیدات سازمانی
 • قابلیت اضافه کردن آسیب های شناسایی شده به لیست به صورت دستی
 • برنامه ریزی زمانی اسکن های سیستم ها برای شناسایی آسیب های جدید امنیتی

آسیب های امنیتی هنوز هم علت اصلی بسیاری از نقص های محیط سازمانی و کسب و کار محسوب می شود. فضای دیجیتالی سازمان ها به سرعت در حال تغییر است، این محیط به شدت پیچیده و آسیب پذیر است که میزان اثر پذیری از تهدید و خطرات امنیتی را افزایش می دهد. با توجه با حجم بالای دیتاها و اطلاعات مهم سازمانی موجود، بنابراین یکی از اهداف اصلی سارقان سایبری مسلما دستیابی به این اطلاعات و سوء استفاده از آن ها می باشد. بنابراین استفاده از ابزارهای امنیت سازمان در چند دهه اخیر تبدیل به یک گزینه مهم مدیریتی برای سازمان ها شده است.

در پایان ما در پرولاین امیدوارم تا با معرفی نسخه امنیتی F-Secure Radar ویژگی ها و مزیت های امنیتی این نسخه پر کاربرد را برای کاربران سازمانی برشمریم و بر لزوم استفاده از این نسخه در شناسایی تهدیدات سازمانی تاکید کرده باشیم. شما همواره می توانید با مراجعه به این لینک، این نسخه را خریداری نمایید و از مزایای امنیتی آن بهره مند شوید.

من Content Maker شرکت پرولاین هستم. هدف من تولید محتوای ناب در جهت افزایش آگاهی کاربران در حوزه های امنیتی سیستم از طریق جدیدترین تکنولوژی های روز امنیتی می باشد.

پاسخ دهید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

سبد خرید شما خالیست!