Google multiple keyword checker

بدافزار گیم آو ترونز سیستم طرفداران خود را آلوده کرد!

انتشار بدافزار در پشت صحنه نرم افزارهای مرتبط با سریال های محبوب تلویزیونی

بدافزار گیم آو ترونز
بدافزار گیم آو ترونز

این روزها سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) موفق شده توجهات زیادی را به به سوی خود جلب کند. با وجود نارضایتی بسیاری از علاقه مندان، همچنان آمارهای موفقیت آمیزی از این سریال منتشر میشود و طرفداران مشتاق اخبار و حواشی آن را به شدت دنبال می کنند. در چند روز آینده قسمت آخر این سریال نیز پخش میشود و فضای پر تب و تابی را شاهد خواهیم بود. همه نگران قسمت آخر و چگونگی اتمام این سریال جذاب و پرحاشیه هستند. متاسفانه باید خبر بدی به شما عزیزان بدهیم. بهتر است به جای نگرانی درباره اتمام این سریال، نگران اطلاعات و حریم خصوصی خود باشید.  

اخیرا گزارشی توسط شرکت تحقیقاتی کسپرسکی (Kaspersky) منتشر شده که حاوی اخباری نگران کننده درباره انتشار بدافزار بین سیستم های علاقه مندان سریال های محبوب شبکه های تلویزیونی است. در صدر این اخبار بدافزار گیم آو ترونز است. 

نحوه انتشار بدافزار گیم آو ترونز چگونه است؟

پس از به شهرت رسیدن یک فیلم و سریال، اتفاقی که می افتد، استفاده از کاراکترها و محتوای آن برای بحث تبلیغات است. از تیشرت های نقاشی شده با چهره و صحنه های محبوب فیلم تا نمایش های تلویزیونی. همه سعی میکنند از فضای موجود برای معرفی محصول و خدمت خود استفاده کنند.

معمولا برای هر فیلم و سریال محبوب چند نسخه بازی نیز برای سیستم خانگی و گوشی همراه هم طراحی میشود. سایت های اینترنتی نیز رقابت سنگینی برای دریافت ورودی برای دانلود این سریال ها و اپلیکیشن های مرتبط با آنها دارند. طبق بررسی شرکت امنیتی کسپرسکی بر روی بیش از 30 بازی مرتبط با سریال گیم آو ترونز که بیشترین تعداد نصب را داشته بیش حدود 126000 بدافزار در پشت صحنه شناسایی شد.

کسپرسکی این داده ها را از میلیون ها کاربر داوطلب در سراسر جهان جمع آوری کرده است. در بین این بازی ها بیشترین آسیب در ارتباط با سریال های زیر مشاهده شد:

  • Game of Thrones
  • Walking Dead
  • he American Horror Story

مطالب مرتبط:

پاسخ دهید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

سبد خرید شما خالیست!